BLI MED PÅ CURLING I KRISTIANSUND

En spennende og sosial idrett for alle.

Bryting    -    Innebandy    -    Skøyter    -  KUNSTLØP    -     Ishockey    -    Curling    -    Idrettsskolen

Hvem er vi?

Braatt Curling er tilknyttet Norges Curlingforbund, og tilbyr treninger og seriespill i sesongen fra september til april.

Vi har også som mål å sende lag til nasjonale turneringer og cuper, i tillegg til å drive egen klubbserie. Vi spiller i Arena Nordvest, som har 2 curlingbaner.

Curlingspill er åpent for gutter og jenter i alle aldre.

Treninger

Mandager 18:00-20:00 i Arena Nordvest.

Utstyr

Sko og koster finnes for utlån i Arena Nordvest.

For å spille curling trenger du ikke å stille med annet enn varme og ledige klær, så ordner vi resten.

Priser

Deltagelse i klubbseriespill 2018/2019

4800 kroner per lag.


Deltagelse i firmaseriespill 2018/2019
6500 kroner per lag.

Kontaktpersoner

Yngve Malkenes
 48 18 38 90

Gunnar Mellemsæther
 41 45 60 99

 curling@braatt.com

Hva er curling?

Curlinguttrykk

Finale i Firmaserien 2019 mellom Batnfjord Golvkostarlaug og DS Nor

YouTube-klipp

Kamper siste halvdel av sesongen 2018/2019

Klubbserie

Alle kamper i klubbserien går fra kl 18:00 til kl 20:00

  • Brunsvika Curling - Kolibri Curling

    UTSATT

  • Nørses - Seis Profesionales

    Mandag 25.03.19 kl. 18:00 Bane A

  • Brunsvika Curling - Bohemen

    0 - 14

    Onsdag 16.01.19

  • Kolibri Curling - STC

    3 - 7

    Onsdag 16.01.19

  • Nørses - The Curling Stones

    1 - 9

    Torsdag 24.01.19

  • Goma Killers - Seis Profesionales

    7 - 2

    Torsdag 24.02.19

  • Nørses - Goma Killers

    3 - 8

    Onsdag 30.01.19

  • STC - Brunsvika Curling

    12 - 0

    Torsdag 31.01.19

  • The Curling Stones - Bohemen

    4 - 8

    Onsdag 06.02.19

  • The Curling Stones - Brunsvika

    11 - 1

    Tirsdag 12.02.19

  • Bohemen Malia - Nørses

    7 - 5

    Tirsdag 12.02.19

  • Kolibri Curling - Seis Profesionales

    3 - 4

    Tirsdag 19.02.19 kl. 19:30

  • Seis Profesionales - STC

    6 - 2

    Onsdag 20.02.19 (19:00)

  • Kolibri Curling - Goma Killers

    3 - 9

    Torsdag 21.02.19 (19:00)

  • STC - Goma Killers

    0 - 7

    Tirsdag 05.03.19

  • Seis Profes. - The Curling Stones

    10 - 7

    Tirsdag 05.03.20

  • Brunsvika Curling - Nørses

    6 - 1

    Torsdag 07.03.19

  • Bohemen Malia - Kolibri Curling

    7 - 4

    Torsdag 14.03.19

Firmaserie gruppe A

  • Atlanten 1 - Batnfjord Golvkost.

    2 - 3

    Tirsdag 08.01.19 Kl 18:00 - 19:30

  • BM Røsand Rockets - Nordvest Flyers

    3 - 2

    Tirsdag 08.01.19 kl 18:00 - 19:30

  • Kontali Curling - Vestbase

    2 - 3

    Tirsdag 08.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Skretting - BM Røsand Rockets

    4 - 0

    Onsdag 09.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Nordvest Flyers - Skretting

    4 - 5

    Onsdag 23.01.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Atlanten 1 - Vestbase

    7 - 1

    Onsdag 23.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Atlanten 1 - Kontali Curling

    1 - 6

    Tirsdag 29.01.19 Kl 18:00 - 19:30

  • BM Røsand Rockets - Batnfjord

    0 - 4

    Tirsdag 05.02.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Vestbase - Batnfjord Golvkostarlaug

    4 - 7

    Onsdag 06.02.19 kl. 18:00 - 19:30

  • Kontali Curling - Vestbase

    3 - 1

    Tirsdag 19.02.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Nordvest Flyers - Atlanten 1

    4 - 0

  • Batnfjord Golvkostarlaug - Skretting

    6 - 0

    Mandag 04.03.19 kl 18:00

  • Skretting - Nordvest Flyers

    0 - 4

    Tirsdag 12.03.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Atlanten 1 - Vestbase

    5 - 1

    Onsdag 13.03.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Kontali Curling - Batnfjord

    3 - 2

    Onsdag 13.03.19 Kl 19:30 - 21:00

  • FINALE : Batnfjord Golvkostarlaug - DS Nor

    10 - 0

    Tirsdag 19.03.19 Kl 18:00 - 20:00

Firmaserie gruppe B

  • Stranda Prolog Curlers - DS Nor

    0 - 5

    Tirsdag 08.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Bedriftspartner - DS Nor

    2 - 1

    Onsdag 09.01.19 Kl 18:00-19:30

  • Atlanten 2 - Nordvest Gliders

    2 - 2

    Onsdag 09.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Skattetaten - Nordvest Gliders

    3 - 4

    Tirsdag 22.01.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Stranda Prolog Curlers - Bedriftspartner

    3 - 3

    Onsdag 23.01.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Atlanten 2 - Skatteetaten

    5 - 1

    Onsdag 23.01.19 Kl 19:30 - 21:00

  • Stranda Prolog Curlers - DS Nor

    2 - 4

    Tirsdag 05.02.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Atlanten 2 - Nordvest Gliders

    2 - 3

    Tirsdag 05.02.2019 Kl 18:00 - 19:30

  • Bedriftspartner - Skatteetaten

    1 - 5

    Onsdag 06.02.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Skatteetaten - Stranda Prolog Curlers

    1 - 5

    Tirsdag 19.02.19 Kl 18:00 - 19:30

  • DS Nor - Atlanten 2

    5 - 1

    Onsdag 20.02.2019 kl. 18:00 - 19:30

  • Nordvest Gliders - Bedriftspartner

    9 - 0

    Onsdag 27.02.19 kl 18:00

  • Bedriftspartner - Stranda Prolog Curlers

    3 - 2

    Tirsdag 12.03.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Nordvest Gliders - DS Nor

    2 - 3

    Tirsdag 12.03.19 Kl 18:00 - 19:30

  • Atlanten 2 - Skatteetaten

    1 - 8

    Tirsdag 12.03.19 Kl 19:30 - 21:00

  • FINALE : Batnfjord Golvkostarlaug - DS Nor

    10 - 0

    Tirsdag 19.03.19 Kl 18:00 - 20:00

Vil du komme på prøvetrening?

Kontakt oss
Ikon - Facebook

Følg Braatt-Curling på Facebook