BLI MED PÅ CURLING I KRISTIANSUND

En spennende og sosial idrett for alle.

Bryting    -    Innebandy    -    Skøyter    -  KUNSTLØP    -     Ishockey    -    Curling    -    ALLIDRETT

Hvem er vi?

Braatt Curling er tilknyttet Norges Curlingforbund, og tilbyr treninger og seriespill i sesongen fra september til april.

Vi har også som mål å sende lag til nasjonale turneringer og cuper, i tillegg til å drive egen klubbserie. Vi spiller i Arena Nordvest, som har 2 curlingbaner.

Curlingspill er åpent for gutter og jenter i alle aldre.

Treninger

Mandager 18:00-20:00 i Arena Nordvest.

Utstyr

Sko og koster finnes for utlån i Arena Nordvest.

For å spille curling trenger du ikke å stille med annet enn varme og ledige klær, så ordner vi resten.

Priser

Medlemskontingent:

 

150,- under 19 år
300,- over 19 år

 

Treningsavgift for sesongen 2022/2023 er kr. 0

 

Deltagelse i klubbseriespill 2022/2023

3000 kroner per lag.
1600 kroner per lag for juniorlag (<21 år) og studentlag


Deltagelse i firmaseriespill 2022/2023
6500 kroner per lag.

Kontaktpersoner


Gunnar Mellemsæther
 41 45 60 99

 curling@braatt.com

Hva er curling?

Curlinguttrykk

Kamper sesongen 2022/2023

     

  • Sten & Strøm - Vestbase

    9 - 6

  • 247Regnskap - Kontali

    5 - 2

  • AKSO - Omega

    6 - 2

  • Bjerkelund - Atlanten

    8 - 3

  • Sparebank1 - Skretting

    7 - 5

  • KVS - Curling Stones

    0 - 6

  • Omega - Kontali

    0 - 8

  • KVS - AKSO

    6 - 3

  • Stones - Sten & Strøm

    5 - 4

  • 247Regnskap - Vestbase

    3 - 2

  • Sparebank1 - Bjerkelund

    0 - 13

  • Skretting - Atlanten

    7 - 4

  • Bjerkelund - KVS

    6 - 2

  • Vestbase - AKSO

    2 - 4

  • Omega - Sparebank1

    6 - 4

  • Sten & Strøm - Atlanten

    6 - 1

  • Stones - 247Regnskap

    2 - 4

  • Bjerkelund - Omega

    9 - 2

  • KVS - Skretting

    1 - 7

  • Kontali - Vestbase

    5 - 6

  • Sten & Strøm - KVS

    2 - 5

  • 247Regnskap - Omega

    1 - 7

  • AKSO - Sparebank1

    2 - 5

  • Atlanten - Curling Stones

    UTSATT

  • Bjerkelund - Skretting

    2 - 3

  • Vestbase - Curling Stones

    2 - 3

  • Kontali - Sparebank1

    4 - 3

  • Omega - KVS

    6 - 5

  • Atlanten - AKSO

    1 - 9

  • Skretting - 247Regnskap

    5 - 6

  • Bjerkelund - Sten & Strøm

    6 - 4

  • Curling Stones - AKSO

    4 - 2

  • Atlanten - Kontali

    4 - 6

  • Sparebank1 - Vestbase

    1 - 7

  • Sten&Strøm - 247Regnsk.

    1 - 7

  • Kontali - Sten & Strøm

    5 - 2

  • Omega - Atlanten

    3 - 4

  • 247Regnskap - KVS

    6 - 2

  • Vestbase - Bjerkelund

    3 - 5

  • Sparebank1 - Stones

    9 - 3

  • AKSO - Skretting

    1 - 11

  • Curling Stones - Skretting

    5 - 3

  • KVS - Kontali

    5 - 0

  • Sparebank1 - Sten & Strøm

    7/2 18:00

  • Bjerkelund - Stones

    7/2 18:00

  • Atlanten - 247Regnskap

    7/2 19:30

  • Vestbase - KVS

    7/2 19:30

  • Kontali - AKSO

    8/2 19:00

  • Skretting - Omega

    8/2 19:00

  • Atlanten - Sparebank1

    15/2 18:00

  • AKSO - Sten & Strøm

    15/2 18:00

  • Omega - Vestbase

    15/2 19:30

  • 247Regnskap - Bjerkelund

    15/2 19:30

  • Kontali - Bjerkelund

    28/2 19:00

  • AKSO - 247Regnskap

    28/2 19:00

  • Skretting - Sten & Strøm

    1/3 18:00

  • Omega - Curling Stones

    1/3 18:00

  • Sparebank1 - KVS

    1/3 19:30

  • Vestbase - Atlanten

    1/3 19:30

  • Kontali - Skretting

    8/3 19:00

  • Curling Stones - Kontali

    14/3 19:00

  • AKSO - Bjerkelund

    14/3 19:00

  • Skretting - Vestbase

    15/3 18:00

  • KVS - Atlanten

    15/3 18:00

  • Sten & Strøm - Omega

    15/3 19:30

  • 247Regnskap - Sparebank1

    15/3 19:30

Mixed Doubles 2022/2023

     

  • Gunnar/Rita - Arild/Ranveig

    0 - 13

  • Anders/Janne - Arild/Ranveig

    8/2 18:00

  • Bjørg Hilde/Morten - Lene & Co

    9/2 18:00

  • Lene & Co - Janne/Anders

    14/2 19:00

  • Bjørg Hilde/Morten - Arild/Ranveig

    14/2 19:00

  • Gunnar/Rita - Bjørg Hilde/Morten

    2/3 18:00

  • Gunnar/Rita - Janne/Anders

    7/3 19:00

  • Arild/Ranveig - Lene & Co

    7/3 19:00

  • Lene & Co - Gunnar/Rita

    21/3 19:00

  • Janne/Anders - Bjørg Hilde/Morten

    21/3 19:00

Vil du komme på prøvetrening?

Kontakt oss
Ikon - Facebook

Følg Braatt-Curling på Facebook